2019-04-17 17:50

Majówka 2019

Majówka rozpocznie się 1 maja, w środę. W tym dniu wypada Święto Pracy, inaczej Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, popularnie zwany 1 maja. Jest to dzień wolny od pracy. 2 maja wypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Z kolei w piątek- 3 maja obchodzone jest Święto Konstytucji 3 maja, który tak samo, jak Święto Pracy jest dniem wolnym. 2 maja nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy, jednak przychylniej patrzy się wtedy na plany urlopowe. Jeżeli weźmiemy wolne w czwartek- 2 maja, będziemy mogli cieszyć się wolnym przez 5 dni- od środy do niedzieli. 


Dodatkowo w naszym Klubie przygotowaliśmy również opcję na koniec dnia 30 kwietnia - Oficjalne Rozpoczęcie Majówki. Co daję - dodatkowy wolny wieczór! Kto nie skorzysta z takiej okazji?
Prognozy pogody zwiastują, że w Warszawie, na maj
ówkę pogoda będzie wyjątkowo słoneczna. Temperatura będzie wynosić nawet 20 stopni Celsjusza. Aż żal nie wykorzystać tego czasu w ciekawy sposób!
 
Wszystkich, których zainteresowała nasza propozycja na wtorkowy wieczór, zapraszamy do naszego klubu od godziny 22:00. Panie do 23:00 mają wejście za darmo, a Panowie wstęp 20 zł. Przygotowaliśmy również wspaniałą promocję na ten wieczór...Dublujemy wasze wszystkie zamówienia! Shoty, piwa, drinki i flaszki 2 ZA 1! W ankiecie przeprowadzonej na początku kwietnia na naszym profilu ta opcja cieszyła się zainteresowaniem, więc postanowiliśmy to wykorzystać :) 

            

Chyba nikogo nie musimy przekonywać!

Wszystkim naszym Gościom życzymy udanej Majówki- Klub Park :)
Tagi: #majówka# #klubpark

Autor posta: Sylwia Rymsza