Koncerty

Klub Park to idealna przestrzeń na koncerty. Profesjonalna scena, rewelacyjne nagłośnienie i nasza niepowtarzalna, przyjazna atmosfera to doskonała recepta na udany występ na żywo. Szukasz miejsca, gdzie odbywają się najlepsze koncerty w Warszawie lub sam chciałbyś taki zorganizować? Trafiłeś idealnie.

Nasza przestrzeń to unikalne miejsce w sercu Warszawy. Dysponujemy około 800 m2 powierzchni i ponad setką miejsc siedzących w komfortowych lożach oraz osobną, dyskretną salą VIP z własnym barem i toaletą. Zapewniamy kompetentną obsługę sali i zaplecza. Posiadamy własną, licencjonowaną ochronę oraz pracowników technicznych. To, co nas wyróżnia, to także najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający, który sprawia, że każdy występ uzyskuje profesjonalną oprawę. Możemy organizować koncerty w Warszawie jako jeden z nielicznych lokali w centrum, dzięki pozwoleniu na organizację imprez masowych.

Rewelacyjne koncerty w mieście Warszawa – tylko klub Park!

Bezpretensjonalny charakter klubu Park sprawia, że odbywają się tu jedynie udane imprezy i koncerty na żywo. Stawiamy na przyjazną atmosferę i przystępne ceny, które sprzyjają nieskrępowanej, radosnej zabawie. Atrakcyjne koncerty uzupełniają naszą całotygodniową rozpiskę różnorodnych imprez. Nieobca nam jest zabawa w klimatach disco, latino, hip hop czy pop. Każdy rodzaj muzyki znajdzie swoich odbiorców wśród bywalców klubu Park, a dzięki naszemu dogodnemu położeniu z łatwością można dotrzeć tu z każdego zakątka pięknego miasta Warszawa. Śledź naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi planowanymi wydarzeniami specjalnymi i koncertami!