O nas

Chcesz być uczestnikiem niezapomnianej imprezy w stolicy? Zależy Ci na dobrej zabawie przez 5 dni w tygodniu? Klub Park to lokal organizujący najlepsze imprezy w Warszawie, doskonale znane wszystkim bywalcom dyskotek w stolicy. Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat, dostosowując się do najnowszych trendów światowych, będąc wśród liderów na warszawskiej mapie klubowej. Oferujemy wszystkim świetną muzykę, komfortową przestrzeń do zabawy i niepowtarzalny klimat. Dzięki temu jesteśmy jednym z najpopularniejszych i najtłumniej odwiedzanym klubem w stolicy.

U nas każdego dnia bawić się można w rytm innej muzyki – począwszy od najnowszych hitów, przez złote przeboje z dawnych lat, muzykę klubową i elektroniczną, latynoską, aż po hip – hop, r’n’b, czy też soul. Żaden inny klub w Warszawie nie oferuje swoim gościom tak doskonałej rozrywki bez nudy!

Klubowicze, odwiedzając kluby w Warszawie, poszukują nie tylko świetnej rozrywki w nowoczesnym stylu, ale także rozsądnych cen za wejście, czy przy barze. Doskonale rozumiemy Wasze potrzeby i oczekiwania. Dlatego u nas nie musisz wydać majątku, by świetnie się bawić. Jeśli więc chcesz potańczyć, spędzić wyjątkową noc w gronie znajomych, czy po prostu napić się piwa – koniecznie zajrzyj właśnie do nas. Zapraszamy!